Series
Ratings
139
SkinsRated ★ 2.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.5
My Lovely GirlRated ★ 3.0
FIRST CLASS 2Rated ★ 3.5
FIRST CLASSRated ★ 4.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 4.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 1.5
A Song to the SunRated ★ 3.5
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
Bambino!Rated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 3.0
Buzzer BeatRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
안도로이드 ~ A.I. 노우즈 러브 ? ~Rated ★ 2.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.0
Asuka High School March!Rated ★ 3.5