Series
Ratings
36
Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Dopojarak: Story of Homme the K-WandererRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
K-ON!Rated ★ 4.0