Series
Ratings
21
Why Women KillRated ★ 5.0
WayneRated ★ 5.0

Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0

A Love So BeautifulRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0