Series
Ratings
12
Gossip GirlRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.0