Series
Ratings
345

SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5

DAN DA DANRated ★ 2.5

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0

Chainsaw ManRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
BargainRated ★ 2.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0