Series
Ratings
100
FlexxCopRated ★ 0.5
VigilanteRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Sex/LifeRated ★ 3.5
Ashes of LoveRated ★ 3.0
The WatcherRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0

The Good Detective Season 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0