Series
Ratings
152
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
Two GravesRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The FrogRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0