Movies
Ratings
16
F1: The MovieRated ★ 4.0

Concrete MarketRated ★ 2.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
HumintRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 4.5
We Can Be HeroesRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0

NoiseRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 4.5

Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0