Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
ParisRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
D-WarRated ★ 1.0
RosettaRated ★ 5.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
RushmoreRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0