Series
Ratings
402
Wonder ManRated ★ 3.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Ice Age: Scrat TalesRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
Brain WorksRated ★ 0.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5