Series
Ratings
11
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 2.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 2.0
AemaRated ★ 1.5
Never Have I EverRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 1.5
Everything Sucks!Rated ★ 2.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
InsatiableRated ★ 1.5
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 2.0