Series
Ratings
54
AdolescenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0

Beyond EvilRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 1.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5

Diary of a ProsecutorRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0