Movies
Ratings
150
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0

Midnight RunnersRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.0

Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 2.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
DecibelRated ★ 2.0
Live Your StrengthRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.0

Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0

AshfallRated ★ 2.0