Series
Ratings
291
Atlanta Season 1Rated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0

OverlordRated ★ 4.0
Hellsing UltimateRated ★ 5.0