Movies
Ratings
198
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
TakersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Never Ending StoryRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0

Voice of a MurdererRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0

SecretRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Son of GodRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
G-ForceRated ★ 5.0
ApostleRated ★ 5.0
2 GunsRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
AbductionRated ★ 4.0