Series
Ratings
150
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Wind BreakerRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0

DAN DA DANRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0