Movies
Ratings
79
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0

What Women WantRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0