Series
Ratings
57
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0

Tokyo RevengersRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Meteor GardenRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Boo, BitchRated ★ 3.5
Julie and the PhantomsRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0