Titles you rated

Land of the LustrousRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
One Day at a TimeRated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5