Series
Ratings
135
My Dear ExesRated ★ 5.0
Glass CastleRated ★ 5.0
Billion x SchoolRated ★ 5.0
I Still Wanna Have Sex with My WifeRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Pan AmRated ★ 5.0
Eye SeeRated ★ 5.0
9 BorderRated ★ 5.0

UnnaturalRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
Cursed in LoveRated ★ 5.0
The Full Throttle GirlRated ★ 5.0
Kabe-koji-nekoyashiki-kun Desires to Be RecognizedRated ★ 5.0
Ano kuzuo nagutteyaritaindaRated ★ 5.0
DearestRated ★ 5.0
Nibun no Ichi FuufuRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Glass HeartRated ★ 5.0
Kinshicho Paradise ~Shibuyakaraippon~Rated ★ 5.0
Yawao to KatakoRated ★ 5.0