Series
Ratings
440
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Korea No.1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0

The Good Detective Season 2Rated ★ 3.5

The Good DetectiveRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 2.5
Sugar Rush Christmas Season 2Rated ★ 4.0
Sugar Rush ChristmasRated ★ 3.5
Baking ImpossibleRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 3.5
Moebius Project 2012: The VeilRated ★ 3.0
Busted! Season 3Rated ★ 3.5
Busted! Season 2Rated ★ 3.5
Busted! Season 1Rated ★ 3.0
The VeilRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
No, Thank YouRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Sixth Sense 2Rated ★ 4.0