Titles you rated
The ConjuringRated ★ 4.0

The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0

The Terror LiveRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0

The Passion of the ChristRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0

Murder, Take OneRated ★ 1.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.0

Public EnemyRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0