Movies
Ratings
30
We Bought a ZooRated ★ 4.0

Perfect NumberRated ★ 4.0

SecretRated ★ 3.0

Voice of a MurdererRated ★ 3.0

Bloody TieRated ★ 3.0

Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Nurse BettyRated ★ 4.0

QuickRated ★ 3.0

SunflowerRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0

A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0

Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0