Titles you rated

One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0

MotherRated ★ 5.0

Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5

6/45Rated ★ 4.0

HuntRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0

Innocent WitnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5

Chungking ExpressRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0

Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0