Titles you rated

MoneyballRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
JumperRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5

Confession of MurderRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0

Secret ReunionRated ★ 3.5

I Saw the DevilRated ★ 5.0

War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.5

The Fatal EncounterRated ★ 4.0