Series
Ratings
79

Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0

Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
PlutoRated ★ 4.0

Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Undead Murder FarceRated ★ 3.5
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 0.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.0

Cowboy BebopRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 2.5

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5

The Promised NeverlandRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 2.5

OverlordRated ★ 2.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 3.5
Golden KamuyRated ★ 3.5