Titles you rated

PinocchioRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0

The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0

SKY CastleRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0