Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
My Lady Boss, My HeroRated ★ 1.0
BOSSRated ★ 3.0
BOSSRated ★ 3.0
I Need a FairyRated ★ 2.0
The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 1.0
Love of EveRated ★ 0.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Family's HonorRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
Lucky LouieRated ★ 3.0
Fairy CommiRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Magic Kid MasuriRated ★ 3.5