Series
Ratings
63
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
Naomi OsakaRated ★ 4.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
PossessionsRated ★ 3.5
The Alienist Season 2Rated ★ 4.0
The Alienist Season 1Rated ★ 3.5