Series
Ratings
48

Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
A Model FamilyRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5