Titles you rated

Jerry MaguireRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0

SecretRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5

AssassinationRated ★ 4.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 3.0
Two LoversRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.0