Movies
Ratings
491
CubeRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0