Titles you rated

3 Body ProblemRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0

The World of the MarriedRated ★ 2.5
Super BandRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5