Movies
Ratings
278

ExitRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5

Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0

Despicable MeRated ★ 4.0

All About My WifeRated ★ 2.5

Inside MenRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0

Little ForestRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 2.5
ContactRated ★ 4.5

On Your Wedding DayRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5

The Little PrinceRated ★ 5.0