Titles you rated

Hotel Del LunaRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5

SKY CastleRated ★ 4.5
YellowRated ★ 3.0
다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
EncounterRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
Grandpas Over Flowers ReturnsRated ★ 5.0
Youth Over FlowersRated ★ 5.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 0.5
Warm and CozyRated ★ 1.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0