Series
Ratings
129
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0