Movies
Ratings
450
Nike's Big BetRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.0

The LoverRated ★ 4.5
The Sea of TreesRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
HungerRated ★ 3.5
Reign Over MeRated ★ 4.5

IncendiesRated ★ 4.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Only God ForgivesRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
A Bigger SplashRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0