Titles you rated

When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 1.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5