Series
Ratings
883
Love ScoutRated ★ 4.5
Cash QueensRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.5

Love O2ORated ★ 4.0
Boss & MeRated ★ 4.0
Find YourselfRated ★ 4.0
Ai no, Gakkou.Rated ★ 3.5
Wait My YouthRated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Well-Intended Love Season 2Rated ★ 4.0
Well-Intended LoveRated ★ 4.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 4.0
Even If You Don't Do ItRated ★ 4.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 4.5
1122 Ii FufuRated ★ 4.0
UsokonRated ★ 3.5