Series
Ratings
24

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 5.0
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 3.5

The Promised NeverlandRated ★ 5.0

Tokyo GhoulRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 5.0
나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0

Good Luck!!Rated ★ 4.5
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 5.0
안녕 우리들의 유치원Rated ★ 5.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 5.0