Series
Ratings
196
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
The GreatRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0