Titles you rated
Chouriki Sentai OhrangerRated ★ 4.0
Colombo Season 1Rated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Ultraman ARated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Furuhata ChugakuseiRated ★ 5.0
Furuhata Ninzaburo FinalRated ★ 5.0
우주형사 갸반Rated ★ 3.5
Voltes VRated ★ 4.0
Ultraman TigaRated ★ 5.0
Invincible Super Man Zambot 3Rated ★ 5.0
Leda - The Fantastic Adventure of YohkoRated ★ 4.0
The Return of UltramanRated ★ 5.0
太陽戦隊サンバルカンRated ★ 4.5
Furuhata Ninzaburo SP The Spanish Embassy MurderRated ★ 5.0
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 5.0- Furuhata Ninzaburo SP 5Rated ★ 4.5
 
Furuhata Ninzaburo SP The SMAP MurderRated ★ 5.0- Furuhata Ninzaburo SP The "Documentary" episodeRated ★ 5.0
 
Kamen Rider KivaRated ★ 5.0