Movies
Ratings
87
InterstellarRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5

ShrekRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The VowRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0

The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0

War of the ArrowsRated ★ 4.0

R2B: Return to BaseRated ★ 3.0