Movies
Ratings
168
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.5
HerculesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5

Midnight FMRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.5

Bring It OnRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0

Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.0