Movies
Ratings
386
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 2.5

Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 4.0

SleepRated ★ 2.5

DreamRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0

The First Slam DunkRated ★ 4.5
CarterRated ★ 3.0

BurningRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0

Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0