Series
Ratings
19
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.0

My Love From Another StarRated ★ 4.0