Series
Ratings
196
Hibana: SparkRated ★ 4.0
And, LiveRated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 3.5
Love Me to DeathRated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 3.0
ウチの夫は仕事ができないRated ★ 3.0
Kanzen MuzaiRated ★ 3.0
Socho Shihatsu no SappukeiRated ★ 3.5
SynanthropeRated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.5
Pandora: Beneath the ParadiseRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Island Part 1Rated ★ 3.0
Red SwanRated ★ 3.5
A2ZRated ★ 3.5
Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.5
Soundtrack #1Rated ★ 3.5
ArgonRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0