Titles you rated
In TimeRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0

The WhistleblowerRated ★ 5.0

The PiratesRated ★ 2.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0

War of the ArrowsRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 0.5
SolarisRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 4.0

Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0