Series
Ratings
29
The BoysRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
King of DesertRated ★ 1.5
BodyguardRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0

The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0

Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 1.5
Ranking of KingsRated ★ 4.0

Oshi no KoRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 1.5

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 3.5