Titles you rated

TriggerRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0

Reborn RichRated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Inhuman ResourcesRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Kkondae InternRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5